fbpx

Zespół ludzi rzetelnych, ambitnych, dbających o ciągły rozwój zawodowy.

Specjaliści w stomatologii, kosmetologii, dietetyce i pozostałych dziedzinach zadbają o Państwa uśmiech, urodę, zdrowie i dobre samopoczucie.

Ustalimy przyczyny zmian i problemów oraz usuniemy ich skutki, a w razie konieczności skierujemy na stosowną terapię. Nasi lekarze i kosmetolodzy odpowiedzą Państwu na wątpliwości i pytania. Lepszy wygląd, sylwetka, zdrowa i witalna cera okraszone promiennym uśmiechem to nasze wizytówki w życiu codziennym. Dbajmy o nie wspólnie i długoterminowo. Zapraszamy!

Małgorzata Sturska chirurg twarzowo-szczękowy

Jestem absolwentką Stomatologii Warszawskiego UM. Aktualnie odbywam specjalizację i studia doktoranckie w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej.

Ojuna lek. medycyny wschodniej i akupunktury

Nazywam się Oyuntsetseg Togtokhsuren. To niewymawialne po polsku dlatego mówcie Ojuna. Jestem specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych, specjalista medycyny naturalnej i specjalista akupunktury, absolwentką Akademii Medycznej w Ułan Bator w Mongolii.

Artur Barczyk dr n. med. Genetyk kliniczny

Jestem genetykiem klinicznym. Od 15 lat przekładam pacjentom zapisy naszego kodu genetycznego. Kryje on w sobie wiele cennych informacji i mutacji, które odpowiadają za nasze skłonności i predyspozycje - także do zachorowań. Wiele chorób wynika z mutacji genowej, którą jesteśmy w stanie wykryć poprzez odpowiednie badania. Są to m.in. nowotwory dziedziczne, choroby zakrzepowo zatorowe (zawał, udar), niepłodności żeńskie i męskie, a także choroby metaboliczne.
Łączę pracę kliniczną z naukowo-dydaktyczną.

Barbara Dąbrowska-Górska dietetyk

Ukończyłam Wydziału Nauk o Żywieniu warszawskiej SGGW. Zdrowe żywienie przenika moje życie na wiele sposobów. Pracuję indywidualnie z Pacjentami pomagając im zmienić nawyki żywieniowe tak, aby zdrowa dieta stała się wartością życiową, a nie tylko celem w

Natalia Wierzejska kosmetolog

Jestem Absolwentka Kosmetologii. Posiadam 5-letnie doświadczenie w znanych gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej. Specjalizuję się w zabiegach depilacji laserowej wykonywanej leserem diodowym stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Agata Wilczewska higienistka stomatologiczna

W IMDI zajmuje się profilaktyką i higieną stomatologiczną. Uczę jak prawidłowo należy samemu dbać o swoje zęby.