fbpx

Dbamy o Twoją urodę, zdrowie i dobre samopoczucie.

IMEDI powstało by wyjść na przeciw zapracowanym bywalcom Mordoru, zapewniając w dogodnym czasie i wygodnym miejscu szereg zabiegów pozwalających Wam lepiej zadbać o swoje zdrowie, swoją higienę i estetykę.

Mamy dla Was ofertę, dopasowaną do ograniczonego czasu jakim dysponujecie także, w formie tak popularnych w innych krajach zabiegów lunchowych. Chcemy żebyście żyli zdrowo, realizowali się w sposób efektywny, ze zdrowym, świadomym uśmiechem. Dlatego połączyliśmy solidną stomatologię - jedną z podstawowych dziedzin medycyny pierwszego kontaktu z dobrą dietetyką, a także zaawansowaną kosmetologią wspartą sprzętem najnowszej generacji.

Nasza jakość wyznacza złote standardy w swoich kategoriach, jak choćby mikrodermabrazja Skinjet, diodowy laser depilacyjny Light Sheer Desire firmy Lumenis, czy japońska Morita do cyfrowych zdjęć pantomograficznych zębów. Propozycję dla Was uzupełnimy o dorobek medycyny wschodniej w postaci zabiegów akupunktury z samego centrum Mongolii oraz możliwość konsultacji w zupełnie akademickich internie i kardiologii.

Żyjcie zdrowo razem z nami

Nasz personel, to doświadczeni lekarze i kosmetolodzy

Specjaliści w stomatologii, kosmetologii, dietetyce i pozostałych dziedzinach zadbają o Państwa uśmiech, urodę, zdrowie i dobre samopoczucie.

Poznaj nasz personel

Co pacjenci
mówią o nas

Z dużą przyjemnością chcielibyśmy podzielić się tym, co mogą powiedzieć o nas nasi pacjenci.

Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście i za serdeczną atmosferę, którą w gabinecie stworzyliście. Jestem w dobrych rękach - tak się po prostu czułam. A twarz po zabiegu faktycznie odzyskała swój blask, zdrowy kolor i jędrność. Właśnie tego oczekiwałam. Będę tu wracać!

Magdalena Roczeń

Gorąco polecam, zarówno zabiegi kosmetyczne, jak i stomatologiczne - czysto, profesjonalnie, w miłej atmosferze.

Paulina KB

Klinika w centrum mordoru, idealna dla zapracowanych. Szczególnie polecam zabiegi lunchowe. Ja skorzystałam z depilacji laserowej Light Sheer. Skutecznie i bezboleśnie. Polecam.

Anna Spicker

Jestem bardzo zadowolona po wizycie leczenia i paskowania zębów, profesjonalna obsługa w miłej atmosferze. Polecam!!!

Agata Konopka

Idealne miejsce dla pracowników mordoru. Zamiast lunchu wyleczyłem ząb. Polecam!

Tomasz Wójtowicz

Polecam, miejsce nowoczesne, wspaniała obsługa, profesjonalne podejście do klienta.

Ula Skowronska

Wspaniała opieka dentystyczna. Polecam.

Magdalena Wolska

Profesjonalnie i przyjemnie! Polecam!!!

Marcin Lewicki

Profesjonalne czyszczenie ząbków - SUPER - dziekuję Pani Oli

Arkadiusz Gąsowski
LightSheer Desire
Morita
Skin Jet
is Clinical