Zespół ludzi rzetelnych, ambitnych, dbających o ciągły rozwój zawodowy.

Specjaliści w stomatologii, kosmetologii, dietetyce i pozostałych dziedzinach zadbają o Państwa uśmiech, urodę, zdrowie i dobre samopoczucie.

Ustalimy przyczyny zmian i problemów oraz usuniemy ich skutki, a w razie konieczności skierujemy na stosowną terapię. Nasi lekarze i kosmetolodzy odpowiedzą Państwu na wątpliwości i pytania. Lepszy wygląd, sylwetka, zdrowa i witalna cera okraszone promiennym uśmiechem to nasze wizytówki w życiu codziennym. Dbajmy o nie wspólnie i długoterminowo. Zapraszamy!

Renata Sznajder lekarz dentysta

W życiu zawodowym jestem lekarzem dentystą (od 2009 roku), inżynierem (chemikiem), przedsiębiorcą, teraz twórcą nowego IMEDI. Po godzinach, żyjącą w niedoczasie mamą.

Małgorzata Sturska chirurg twarzowo-szczękowy

Jestem absolwentką Stomatologii Warszawskiego UM. Aktualnie odbywam specjalizację i studia doktoranckie w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej.

Ania Bazydło lekarz dentysta

Dzień dobry,
Pracę zawodową rozpoczęłam w roku 2009 po zakończeniu studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz rocznego stażu podyplomowego w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Moją specjalizacją w zawodzie stomatologa jest leczenie zachowawcze z endodoncją, czyli leczenie kanałowe wykonywanym przeze mnie z dużą precyzją przy użyciu mikroskopu, a także estetyczne zagadnienia stomatologii.

Swoją wiedzę i umiejętności doskonalę uczestnicząc na bieżąco w licznych szkoleniach i kursach. Poprzeczkę podnoszę sobie nie tylko na polu stomatologii, ale także realizując od wielu lat pasje muzyczne.

Zapraszam w moje ręce
lek. dent. Ania Bazydło

Ojuna lek. medycyny wschodniej i akupunktury

Nazywam się Oyuntsetseg Togtokhsuren. To niewymawialne po polsku dlatego mówcie Ojuna. Jestem specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych, specjalista medycyny naturalnej i specjalista akupunktury, absolwentką Akademii Medycznej w Ułan Bator w Mongolii.

Radosław Chądzyński dr. n.med. lekarz internista

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie (obecnie WUM), z którą jestem związany do dziś. Doświadczenie zdobywałem w wieloprofilowych szpitalach warszawskich. Jestem specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych, czyli internistą.

Artur Barczyk dr n. med. Genetyk kliniczny

Jestem genetykiem klinicznym. Od 15 lat przekładam pacjentom zapisy naszego kodu genetycznego. Kryje on w sobie wiele cennych informacji i mutacji, które odpowiadają za nasze skłonności i predyspozycje - także do zachorowań. Wiele chorób wynika z mutacji genowej, którą jesteśmy w stanie wykryć poprzez odpowiednie badania. Są to m.in. nowotwory dziedziczne, choroby zakrzepowo zatorowe (zawał, udar), niepłodności żeńskie i męskie, a także choroby metaboliczne.
Łączę pracę kliniczną z naukowo-dydaktyczną.

Małgorzata Kossut lekarz medycyny estetycznej

Zawód lekarza, specjalisty medycyny estetycznej, traktuję przede wszystkim jako sposobność do realizacji życiowej pasji. Pomaganie w zachowaniu atrakcyjności fizycznej zawsze było moim zawodowym celem. Chciałabym także przybliżać zdobycze nowoczesnej medycyny. Niedoskonałości natury, czy upływ czasu w coraz mniejszym stopniu stanowią przeszkodę w szczęśliwym i harmonijnym życiu.

Barbara Dąbrowska-Górska dietetyk

Ukończyłam Wydziału Nauk o Żywieniu warszawskiej SGGW. Zdrowe żywienie przenika moje życie na wiele sposobów. Pracuję indywidualnie z Pacjentami pomagając im zmienić nawyki żywieniowe tak, aby zdrowa dieta stała się wartością życiową, a nie tylko celem w

Natalia Pycka kosmetolog

Jestem Absolwentka Kosmetologii. Posiadam 5-letnie doświadczenie w znanych gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej. Specjalizuję się w zabiegach depilacji laserowej wykonywanej leserem diodowym stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Aleksandra Pilarska higienistka stomatologiczna

W IMDI zajmuje się profilaktyką i higieną stomatologiczną. Ze mną możecie porozmawiać o produktach dostępnych na rynku, ja Wam doradzą co i kiedy stosować, żeby nasz uśmiech był zdrowy, a oddech świeży.

Agata Konopka higienistka stomatologiczna

W IMDI zajmuje się profilaktyką i higieną stomatologiczną. Uczę jak prawidłowo należy samemu dbać o swoje zęby.

Aleksandra Wierzbicka higienistka stomatologiczna